Župany

Nájdené výrobky: 12 z 189

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Veľkosť
więcej... mniej
Farba
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 +421 233 418 621

Neviete sa rozhodnúť?
Radi Vám pomôžeme!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Župan – pre seba a ako darček pre blízkych

Plášť je časť odevu, čo je veľmi užitočné v každodennom používaní. Každý člen rodiny musí mať svoje vlastné b vybrané pre svoje individuálne potreby a očakávania, pokiaľ ide o farby a druhy. Župan na rozdiel od všeobecného presvedčenia, je užitočné nielen v zime, takže akási ochrana pred chladom, ale v ...

Župan – pre seba a ako darček pre blízkych

Plášť je časť odevu, čo je veľmi užitočné v každodennom používaní. Každý člen rodiny musí mať svoje vlastné b vybrané pre svoje individuálne potreby a očakávania, pokiaľ ide o farby a druhy. Župan na rozdiel od všeobecného presvedčenia, je užitočné nielen v zime, takže akási ochrana pred chladom, ale v teplom období roka, keď sa chcete udržať v teple a v podvečer chladenie pocit odczuwanym po horúcom kúpeli. Okrem toho rúcho , ktoré dáva pocit väčšej slobody, keď nechceme byť vidieť len v pyžamo.

Župany v našej ponuke

Starostlivosť o potreby a očakávania aj tých najnáročnejších ľudí, pripravili sme pre vás veľmi atraktívne riešenie župan. Naše župany vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny, čo je ľahké a príjemné na dotyk. Mäkké bavlnené a štruktúry, ktorá zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu tým, že sú nielen príjemné na telo, ale aj veľmi pohodlné. Vysoko kvalitnej bavlny perfektne absorbuje vlhkosť, takže rúchu môžu byť uložené aj na mokré telo po kúpeli do sucha. Všetky produkty v našom sortimente je vysokej kvality, takže sa župany sú trvanlivé a budú úspešne trvať dlhý čas. Ponúkame župany , sú mäkké a nadýchané, ktorý je dokonalý v zimnom období roka, keď sa snažíme teplo a pocit komfortu. Okrem toho v našom sortimente môžete nájsť aj župany vyrobené z mäkkej bavlny alebo satén, ktorý bude príjemný na dotyk, ľahko sa skrývajú v lete.

V našom obchode nájdete župany v rôznych veľkostiach, a preferované dĺžky. Ponúkame tiež veľmi široký výber, pokiaľ ide o farby, takže každý si môže úspešne nájsť model, ktorý zodpovedá individuálne preferencie, pokiaľ ide o farby, a vizuálne. Okrem klasických Župan s froty, alebo satén a svetlo ponúkame šaty , zdobené zaujímavé výšivky a potlače.

Župan – darček

Hľadáte univerzálny darček na svadbu, kolaudačné párty alebo akúkoľvek inú oslavu, mali by ste venovať pozornosť župany. Plášť je dar veľmi univerzálny charakter, takže môžete byť v bezpečí výber. To bude určite používa osoba, ktorá nie je príjmom, a výber veľkosti je tiež tu nie je príliš komplikované a rizikové. S cieľom uspokojiť potreby a očakávania, pripravili sme pre vás veľmi atraktívne darčekové sety, ktoré sa skladajú z šaty v kombinácii s osušky alebo župany pre páry. Tieto darčekové sady sú zabalené v štýlovom krabicu, takže pripravení dať ako darček.

Šaty, a kúpanie kit bude perfektný darček pre túto príležitosť:

  • svadba

  • parapetówki,

  • angažovanosť

  • narodeniny alebo sviatok,

  • výročie svadby, alebo vzťahy.

Bez ohľadu na to, aké okolnosti plánujete oslavu s wręczonego darček, Župan upominkowym v balení bude ideálny a určite ohromení výber.Čítať viac