Záclony ostatné

Nájdené výrobky: 12 z 24

Filtruj według

Cena
0 24
Producenci
więcej... mniej
Veľkosť
więcej... mniej
Farba
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 +421 233 418 621

Neviete sa rozhodnúť?
Radi Vám pomôžeme!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Záclony ostatné

Ostatné záclony sú dôležitou súčasťou interiéru domova, kancelárie a verejné. Interiér bez záclon, ako pravidlo, zdá sa, vizuálne neúplné, a máme pocit, že niečo chýba. Medzitým, závesy, ktoré majú veľký význam nie len z hľadiska estetických dokončenie priestorov, ale tiež sú funkčné v prírode. Ich praktická aplikácia umožňuje oc...

Záclony ostatné

Ostatné záclony sú dôležitou súčasťou interiéru domova, kancelárie a verejné. Interiér bez záclon, ako pravidlo, zdá sa, vizuálne neúplné, a máme pocit, že niečo chýba. Medzitým, závesy, ktoré majú veľký význam nie len z hľadiska estetických dokončenie priestorov, ale tiež sú funkčné v prírode. Ich praktická aplikácia umožňuje ochranu z uciążliwymi slnečnému žiareniu, a dostať pocity viac intimity v jeho byte. V našom internetovom obchode nájdete veľký výber elegantných záclony, s potlačou, že každý bude môcť úspešne nájsť ponuky kolekcie, ktoré sú ideálne pre vaše potreby a podmienky dizajn interiéru.

Záclony typ špagety

Záclony špagety je kreatívne riešenia, ktoré majú široký záujem u ľudí, ktorí milujú neobyčajné dizajn svojich interiérov. V našom obchode Swiatdekoracji.pl pripravili sme pre vás atraktívnu ponuku záclony špagety, ktoré sa budú nádherným doplnkom do každej domácnosti. Špagety závesy sa skladajú z voľne visí sznureczków przytwierdzonych pre úzky kus pásky alebo materiálu. Ich výhodou je, že sa neobmedzuje svetla do miestnosti a umožňujú získať výrazný estetický efekt. Je to atraktívny spôsob, ako vyzdobiť Okná v obývacej izbe. Môžu sa postupne SAG, vytvorenie priestoru alebo na krásne upięte s dekoratívne zátvorkách.

Závesy v romantickom štýle

Alternatíva pre jemné záclony špagetya sú tradičné krajky záclony. Sú veľmi jemné a vzdušné, dokonale hodí pre ženský interiéry alebo izby pre malé princezné. Romantické vzory čipiek, záclon poskytujú vynikajúci vizuálny efekt a zároveň vyzerať veľmi štýlovo vďaka nadčasový a univerzálny charakter motív čipky. Čipky prehoz cez posteľ by vyzerať skvele v tradičnom a jemné tvar uistite sa, že svetlo sa cez to tenké preniknúť, vytvorenie izby útulné a zároveň zábavnej atmosfére.

Panelové závesy

Panelové závesy sú riešením pre tých, ktorí oceňujú moderný riešenia. V našom sortimente nájdete praktické závesy na panely , predstavuje zaujímavú alternatívu k tradičným záclony marszczonych a golierom okolo okraja. Výhody záclony na páse s nástrojmi , ktorý umožňuje uzavrieť aj veľkých rozmerov, vlastné sklenené povrchy a zadarmo úprava intenzity svetla do miestnosti. Panely sú veľmi funkčné riešenie, ako a vytvárajú efektné dekorácie interiéru.

Záclony nitkowe

Záclony nitkowe to je ďalší nezvyčajné ponuka pre tých, ktorí ocenia zaujímavé okno usporiadanie do svojich interiérov. Toto rozhodnutie bude vyzerať skvele v kuchyni, v obývacej izbe a v pasáže medzi izby. Nápad na zaujímavý spôsob, ako rozlišovať medzi dvoma rôznymi interiérov. Záclony vlákna dávajú veľké pole pre manévrovanie v oblasti okenných dekorácií. Možno každý, hromadne, ktorá vám umožní hrať, preniká do svetla, a tiež napätie s ozdobnou sponou.

Výhody záclony ostatné:

  • čipkové záclony sú jemné a vzdušné
  • openwork forme čipkové záclony vytvoriť útulnú atmosféru
  • panelové žalúzie sú moderné riešenie
  • predstavujú zaujímavú alternatívu k tradičným záclony
  • nitkowe záclony sú dokonalým riešením pre kuchyňa, obývacia izba a dokonca aj v prechody medzi izieb

Záclony, závesy , ktoré sú v našom dosahu, vyrobená z vysoko kvalitnej tkaniny a sú charakterizované ich hladkým povrchom, krásne zapadajú. V našom sortimente máme široké spektrum moderný a elegantný záclony Eva Minge a záclony Pierre Cardin z najnovšej kolekcie. Závesy na priepustnosť krúžky a závesy na popruhy je ľahko ovládateľný.Čítať viac