Nákupy na Dom-dekorácie.sk

delivery
DORUČENIE ZDARMA
Nakúpte minimálne za 80 € a nebudete platiť za dodanie!
return
ĽAHKÉ A BEZPROBLÉMOVÉ VRÁTENIE
V našom obchode ľahko vrátite alebo vymeníte tovar za iný.
user
PROFESIONÁLNA PODPORA
Vždy vám ochotne pomôžeme a poradíme pri nákupoch v našom obchode.
card
DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Potešte svojich blízkych a venujte im darčekovú poukážku!
safety
BEZPEČNÉ PLATBY
Zaisťujeme, aby boli vaše nákupy 100% bezpečné.
packing
DEKORATÍVNE BALENIA
Skvelý tip na darček pre vašich blízkych!

Vitajte v obchode Dom-dekorácie.sk

Objavte s našim obchodom krásu vášho interiéru! Vyberte si výrobky zo širokej ponuky bytového textilu, doplnkov a príslušenstva.

Dom-dekorácie.sk - pretože detail má veľkú moc

Vitajte na mieste, kde na vás čakajú domáce dekorácie, ktoré uchvátia vaše zmysly. Starostlivo sme vybrali najatraktívnejšie a najžiadanejšie dekorácie, bytový textil a ďalšie ozdobné predmety, aby bol váš domov krajší. V starostlivosti o vysokú kvalitu, rozmanitosť dizajnu a efektívne služby vám dávame záruku spokojnosti. Snažíme sa, aby si každý mohol pomocou našich dekorov zefektívniť a skrášliť svoje interiérové usporiadanie.

Na detailoch záleží

Dekorácie majú veľký potenciál, dokážu urobiť interiéry krajšími, štýlovejšími a rafinovanejšími. Výberom správneho príslušenstva a doplnkov môžete získať nový charakter miestnosti alebo vyzdvihnúť existujúce usporiadanie. Aby sme vám pomohli dosiahnuť požadované efekty, pripravili sme si pre Vás široký výber dekorácií a doplnkov v rôznych dizajnérskych štýloch. Poskytujeme tiež porady, vedomosti a inšpiráciu, aby sme zabezpečili, že jednotlivé doplnky budú dokonale zladené s vašimi konkrétnymi preferenciami a očakávaniami.

Pre milovníkov jedinečnosti

Pre lásku ku kráse a interiéru s dušou sme pripravili aj špeciálne kolekcie dekoratívnych a úžitkových predmetov, ktoré určite potešia ľudí, ktorí si vážia jedinečné predmety. Jednou z kolekcií, ktorá si zvláštnym spôsobom získala naše srdcia, sú výrobky vyrobené v tradičnej hrnčiarskej dielni rodiny Plizgovcov z Medynia Głogowska. Jedinečná, ručne vyrobená dekoratívna a funkčná keramika sa používa v moderných aj tradičných kuchyniach, jedálňach a obývacích izbách. Jedinečná keramika vyrábaná po generácie s láskou a vášňou sa stane cenným doplnkom vašej domácnosti a zdôrazní jej charakter.

Sortiment sme navyše obohatili o moderné čalúnené panely. Vďaka modulárnej forme si môžete objednať ľubovoľný počet jednotlivých prvkov a vytvoriť záhlavie postele, alebo rovno celú stenu. Ponúkame rôzne tvary a prevedenie čalúnených panelov, vďaka ktorým si každý môže úspešne vytvoriť originálnu čalúnené dekoráciu. Jediným obmedzením je vaša fantázia, pretože je len na vás, či budú čalúnené panely usporiadané klasickým spôsobom, alebo to bude prepracovaný vzor.

Pozývame Vás, aby ste sa oboznámili s našou atraktívnou paletou dekorácií a jedinečných, ručne vyrábaných ozdôb. Urobte si pohodlie a cíťte sa v našom svete ako doma.