Vitajte vo Svete Šperkov!

Adresa: 37-126 Medynia Głogowska 637

Telefón: +421 233 418 621

info@dom-dekoracie.sk 

On-line obchod swiatdekoracji.pl je súčasťou značky Meble-Bogart.pl Łukasz Grata

Meble-Bogart.pl Łukasz Grata
37-125 Black 825
Bin: 180755658
INN: PL5170133984

Banka číslo účtu SK:

mBank: 11114020040000300278162991


Objavte krásu vášho interiéru

Vo Svete Dekorácie, veríme, že každý si zaslúži krásny interiér - stačí iba vhodne spoločenstiev. To je detaily ako sú doplnky a šperky som urobiť opatrenia, aby sa získať osobitý štýl a charakter. Riadi naše poslanie, ktorým je tvorba interiérov piękniejszymi tak sme sa pripraviť náš sortiment, ktorý si každý mohol nájsť v ňom výrobky sú vhodné pre splnenie vašich potrieb a očakávaní, a rôzne chute.

V swiatdekoracji.pl nájdete všetko, čo potrebujete, aby váš interiér požadovaný štýl. Zameriavame sa na dizajn, originalitu a trendy, ktoré po mnoho rokov sme tiež sa snaží urobiť. Ponúkame nábytok a doplnky vyvinuté s maximálnou presnosťou. Náš nábytok je charakteristický tým, ergonómiu a pohodlie, ktoré vyplývajú z použitia najlepších komponentov a estetické spresnenie. Aj šperky a doplnky, vyberieme opatrne, aby sa zabezpečilo, že náš sortiment, aby len kvalitné výrobky.

Sme inšpirovať a zdieľať znalosti

ŚwiatDekoracji.pl objavil ako výraz lásky pre originálne doplnky interiéru a túžbu podeliť sa o ne. Pretože máme radi inšpirovať, ale aj prispieť vytvoriť krásne interiéry. Uvedenie na neustály rozvoj našich aktivít sme dôsledne usilovať udržať najvyššiu kvalitu produktov a služieb pre našich Zákazníkov,, kde sme nie len predávať, ale sme tiež radi pomôžu poradenstvo najlepšie riešenia.

Deje sa opak očakávania, okrem predaja krásne nábytku a dekorácií, sme tiež inšpirovať mnohých diskusií a kontakt s našimi konzultantmi. Okrem toho, s pomocou vykonávajú naši špecialisti zo dizajn blogov zdieľať svoje vedomosti o úpravu interiéru. Široký sortiment produktov v obchode, poskytuje veľkú flexibilitu výberu je úplne trafiającego a spĺňajú aj najnáročnejšie chute a očakávania.

Bohatosť ponuky swiatdekoracji.pl

S veľkou radosťou predstavujeme Vám presne bohaté a sofistikované zbierky atraktívne doplnky a predmety používané v dizajne interiéru a nábytku vysokej kvality. Staráme sa o to, aby sa na návštevu do nášho obchodu a kúpiť si váš preferovaný predmety vyrobené plná radosti a dať spokojnosti z výsledku. Prajeme však, že ste boli s nami dlhšie a vyvodzuje, že je tiež možné, naše vedomosti a skúsenosti, ktoré môžete nájsť na blogu. Vitajte na strečing po inšpiráciu a realizovať svoje sny s jedinečným dizajnom svojich interiérov.